Profesjonalizm, wiedza, empatia – to cechy, które powinny stanowić fundamenty pracy dobrego prawnika. Adwokaci każdego dnia są gotowi do udzielenia bezpośredniej pomocy. Dbamy o kompleksowość proponowanych usług, dlatego też pracownicy kancelarii specjalizują się w różnych gałęziach prawa – cywilnym, karnym, rodzinnym, administracyjnym, gospodarczym czy też pracy i ubezpieczeń społecznych. Są to dziedziny, którymi zajmujemy się na co dzień, w związku z czym możemy pochwalić się doświadczeniem w tym obszarze.

Zakres usług, jakie świadczy adwokat z kancelarii adwokackiej zlokalizowanej w pobliżu Wadowic, obejmuje:

  • reprezentację Klienta w sprawach sądowych, urzędowych i negocjacjach,
  • sporządzanie opinii prawnych,
  • doradztwo prawne,
  • opracowywanie i przygotowywanie pism procesowych,
  • sporządzanie umów i weryfikację ich pod kątem prawnym.

Współpraca

Nasza kancelaria adwokacka współpracuje zarówno z osobami prywatnymi, jak i podmiotami gospodarczymi. Za podstawy relacji z Klientami przyjmujemy wzajemne zaufanie oraz całkowitą poufność. Są to warunki konieczne do spełnienia, by w rezultacie wspólna praca mogła być zwieńczona dobrym efektem i satysfakcją dla obu stron.

Przygotowanie do spotkania

Po umówieniu spotkania z adwokatem w kancelarii adwokackiej w pobliżu Wadowic należy pamiętać o właściwym przygotowaniu się do niego – zabraniu najważniejszych dokumentów, a nawet zapisaniu na kartce problematycznych kwestii, tak by nic istotnego nie zostało pominięte. Dzięki temu prawnik będzie w stanie szybko udzielić pomocy oraz rozpoznać dyskusyjne zagadnienia, będące przedmiotem sporu. Dobre przygotowanie oraz wysoki poziom merytoryczny porad udzielanych przez adwokata zapewniają nie tylko prawdopodobieństwo rozwiązania sprawy zgodnie z oczekiwaniami Klienta, ale i w znaczący sposób wpływają na minimalizację ponoszenia dodatkowych kosztów, dzięki sprawnemu przebiegowi procesu. Jest to szczególnie istotne w przypadku złożonych sytuacji prawnych, które często przez wiele lat niepotrzebnie widnieją na wokandzie sądowej.

kancelaria adwokacka wadowice